Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Okolí > Akce v okolí

Akce v okolí


Pokáč

Datum konání
Typ

V rámci turné POKÁČOVO JARO 2018 přijedu rozsévat plešatou náladu i do Hradce Králové. Jo a beru s sebou skvělou ostravskou písničkářku Petru Göbelovou jako support, tak se máte na co těšit a opovažte se nepřijít!Váš Pokáč

Více

Oldies Night Live

Místo
Pilnáčkova, Hradec Králové
Datum konání

Oldies Night Live je pocta velikánům hudby 20. století."Live" naznačuje, že ačkoli většina vzpomínaných interpretů již mezi námi není, tento večer si je naživo připomeneme. Večer vás vtáhne do dob nezapomenutelných živých koncertů těch největších legend.Program:Michael Jackson show (History)Boney M revivalFreddie Mercury (Queen) showPetr Pan - Srdeční záležitost (koncert)24. března 2018 Denoche Music Hall Hradec KrálovéVstupenky a bližší informace: www.petr-pan.czBližší informace o jednotlivých show:Michael Jackson show - imitátor vystupuje již 10 let po celé ČR a na Slovensku. Tento večer ho však uvidíte netradičně v rozšířené verzi i s kapelou a s tanečníky. Čeká vás spousta kostýmů a taneční kreace, které zná celý svět.Boney M revival - taktéž vystupují již 10 let po celé ČR a na Slovensku. Těšte se na nezapomenutelnou show s originálními zpěvy. Zazní písničky, které dodnes nechybí na žádných diskotékách, ale zároveň je znají i naše babičky.Freddie Mercury show s kapelou (Queen) - tato show bude mít v Denoche svou premiéru.Petr Pan - Srdeční záležitost - jde o živý koncert (druhý po 10 letech). Petr Pan HochMan zároveň zastřešuje všechny uvedené produkce.

Více

Urban Robot / Rook,Tubs & Dyjego / Krepster & PNL crew

Datum konání
Typ

Držitelé žánrové ceny Anděl za Reggae/Ska Urban Robot míří do NãPLAVKY! Pozvali opět spoustu kámošů a vy si tak budete moct užít pozitivní vibrace nejen reggae, ale i hip hopu, rocku či trapu! 24.3.2018 / 20:00 LIVE: URBAN ROBOT ROOK, TUBS & DYJEGO KREPSTER & PNL CREW DJS: RAAZYPH DYJEGO

Více

Mňága a Žďorp v Peci pod Sněžkou

Datum konání
Typ

Mňága a Žďorp se k nám v březnu vrací tak pravidelně jako žádná jiná kapela a my jsme rádi, že je to každý rok větší a větší mejdan. Tak letos počtvrté :-) Na webu KlonDiku běží online předprodej. Tištěné vstupenky jsou k dispozici na čerpací stanici KM Prona v Peci pod Sněžkou. Drž PEC!

Více

Uzavřenej kruh Tour 2018

Datum konání
Typ

Vstupenky v síti Ticketstream.

Více

Poletíme?

Datum konání
Typ

Velikonoční Poletíme? na KlonDiku...to je takový stylový závěr zimní koncertové sezóny ♫ POLETÍME? kladou důraz na vtipné, poetické, přímočaré a současně lehce vulgární texty. Odlehčenou formou vypráví o složitých nebo smutných věcech, přesto však dýchají barevnou a veselou náladou a jsou plné svižné rytmiky. Na koncertech této kapely se budete smát a tančit nebo vám přeběhne mráz po zádech, když v písni pojmenují váš problém. S Poletíme? se rozhodně nudit nebudete. Už jen díky netradičnímu nástrojovému obsazení, se kterým tato kapela dobře zvládá punk, stejně jako jazz. Kapelníkem, hráčem na banjo, zpěvákem, textařem a zásadní osobností kapely je výtvarník Rudolf Brančovský. Umělcův netrénovaný hlas stále více poškozený kouřením a pitím stojí na podiu stejně sebejistě, jako starý kapitán dávné plachetnice pevně rozhodnutý obeplout svět. Jeho posádku pak tvoří pětice mořských vlků, kteří vědí přesně, co mají dělat, aby plavba dopadla dobře. Přes fakt, že lodě většinou cestují vodou, se tito námořníci nevzdávají naděje, že jednou s touto lodí opravdu poletí! Na viděnou na KlonDiku Na webu KlonDiku běží online předprodej. Tištěné vstupenky jsou k dispozici na čerpací stanici KM Prona v Peci pod Sněžkou. Vstupné na místě za 230kč.

Více

ReGen u Jonáše

Datum konání
Typ

S ReGenem Vám budeme hrát od 19:00 tak se ukažte!

Více

Limen Boomstick Festival 2018

Datum konání
Typ

Čtvrtý ročník punk rock festivalu kapel podporovaných značkou Limen Clothing. www.limenclothing.cz

Více

Datum konání
Typ

Více