Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Okolí > Akce v okolí

Akce v okolí


5. Šipkohraní ve Vrchlabí

Místo
Vančurova, Vrchlabí
Datum konání
Typ

Turnaje v elektronických šipkách pod záštitou Unie šipkových organizací ČR. Otevřené turnaje krajského významu - regionální turnaj žen, mužů včetně turnajů TOP, dvojic žen a mužů, turnaje mládeže a 2. hrací den ligy ženských družstev.

Více

Mistrovství světa ve stolním tenisu pro hráče s mentálním postižením

Místo
Třebeš, Hradec Králové
Datum konání
Typ

INAS Mistrovství světa ve stolním tenisu pro hráče s mentálním postižením se uskuteční od 22. do 27. října 2017 v Hradci Králové. Světový turnaj bude v České republice vůbec poprvé. O tituly se utká 65 hráčů ze 14 zemí čtyř kontinentů – Evropy, Asie, Afriky a Jižní Ameriky. Hrát se bude ve sportovní hale Třebeš v Hradci Králové (GPS N 50°11.41037', E 15°50.30885'). Program mistrovství začíná v neděli 22. října 2017 v 17 hodin zahajovacím ceremoniálem. Soutěže budou probíhat od pondělí 23. října do pátku 27. října. V pátek 27. října v 16:30 bude šampionát zakončen závěrečným ceremoniálem. Turnaj pořádá sportovní klub SK INTEGRA Hradec Králové pověřený Českým svazem mentálně postižených sportovců (ČSMPS) a mezinárodní federací The International Federation for Intellectual Impairment Sport (INAS). Českou republiku reprezentuje šest mužů a pět žen. Soupeři jim budou hráči a hráčky z Egypta, Estonska, Finska, Francie, Hong Kongu, Chile, Itálie, Německa, Portugalska, Rakouska, Ruska, Thajska a Turecka. Speciální motivací pro všechny hráče je možnost kvalifikovat se na Global Games 2019 v australském Brisbane. Na letošním mistrovství se bude poprvé soutěžit ve třech kategoriích rozlišených typem mentálního postižení. Kromě tradiční Intellectual Disability kategorie se hráči utkají také v kategoriích Down Syndrome a Autism. Přijďte fandit! Vstup na turnaj je pro diváky zdarma. Více se dočtete na www.inastt2017.cz a www.facebook.com/inastt2017.

Více

4. Mini-Šipkohraní 2017 v Dolní Kalné

Místo
112, 54374 Dolní Kalná
Datum konání
Typ

Turnaje v elektronických šipkách pod záštitou Unie šipkových organizací ČR. Otevřené turnaje oblastního významu - zvýhodněný turnaj Mistrovství Severovýchodních Čech žen i mužů a Poháru W-Sportu smíšených dvojic.

Více