Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Dění v obci > Aktuality

Aktuality


Novější 1 3
dub 21

Velikonoční zábava v bistru "Na Hrádku"

V neděli 21.4.2019 od 20 hodin se koná v bistru "Na Hrádku" Velikonoční zábava. Hraje skupina Gripen Live. Vstupné dobrovolné.


dub 20

SDH Cerekvice nad Bystřicí - Sběr starého železa a akumulátorů

Sbor dobrovolných hasičů Cerekvice provede v sobotu 20. dubna 2019 od 8 do 12 hodin sběr starého železa a akumulátorů. Pozor jedná se pouze o část obce Cerekvice. 


dub 20

Za čistší Cerekvici

Art-tellier Cerekvice nad Bystřicí si Vás dovoluje pozvat na akci: Za čistší Cerekvici", která se koná v sobotu 20.4.2019 od 10 hodin se schůzkou na návsi u Art-tellieru.

Od 14 hodin do 18 hodin se koná workshop - tvorba linorytu a tisk na látkové tašky. Malé děti v doprovodu rodičů - rydla jsou ostrá.

Od 18 hodin se koná vernisáž s hudebním doprovodem kapely "4 ve stínu"


dub 20

Divadlo "Dívčí válka"

V sobotu 20. dubna 2019 od 18.00 hodin se v obecním domě na Skále koná komediálně pojaté divadelní představení spolku panstva na tvrzi Žiželeves "Dívčí válka". Vstupné libovolné.


led 07
led 07
zář 09

Cvičení PILATES v posilovně pod Mateřskou školou

Přijďte příjemně zakončit každou neděli na hodinu PILATES. Opětovně začínáme 9. září 2018 v 19.15 hodin. Vstupné 50,- Kč. Karimatku sebou. Těší se na Vás Katka Fanderlíková, profesionální lektorka PILATES. Více na www.hubnischuti.cz


čec 04

Rekonstrukce hasičské zbrojnice v Třebověticích

Hasičská zbrojnice v Třebověticích po rekonstrukci za významného přispění z dotace Ministerstva vnitra ČR - Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru a Královéhradeckého kraje. Obec Cerekvice nad Bystřicí investovala 1/6 nákladů. V sobotu 11.8.2018 proběhne slavnostní znovuotevření při příležitosti 80. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů v Třebověticích.


čec 04

Víceúčelové hřiště

Víceúčelové hřiště v Cerekvici je již plně k dispozici. Termíny můžete rezervovat na http://www.cerekvice.cz/rezervace, kde naleznete i kontaktní údaje a provozní řád.


čen 26

Obec získala dotaci na zvýšení bezpečnosti dopravy

Obec Cerekvice nad Bystřicí podala počátkem roku 2018 žádost o dotaci  k vyhlášené výzvě MAS Podchlumí. Cílem projektu je zvýšení bezpečnosti dopravy v obci, jde o výstavba trasy pro pěší a vytvoření osvětleného místa pro přecházení chodců v prostoru u hráze rybníka. Tato žádost o podporu projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0007866 s názvem Bezpečná doprava v obci Cerekvice nad Bystřicí prošla úspěšně celým procesem hodnocení a na základě doporučení Centra pro regionální rozvoj ČR  byla schválena  Řídicím orgánem IROP k financování. Dotační žádost zpracoval a nadále řídí externí dotační poradce, projektový manažer Bc. Pavel Chudý – Abc DOTACE z Hradce Králové. Projektovou dokumentaci zpracovala projekční kancelář Projektservis Jičín s.r.o.  V současné době již začíná realizační fáze projektu, kterou provede stavební firma NOVOSTAV KOMUNIKACE a.s. z Hradce Králové. Věříme, že realizace proběhne v termínu a v požadované kvalitě a přispěje ke zvýšení bezpečnosti dopravy v naší obci.


Novější 1 3