Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Dění v obci > Aktuality

Aktuality


Novější 1
bře 25

Jedeme do divadla

Obec Cerekvice nad Bystřicí pořádá další ze zájezdů do pražských divadel, tentokrát na představení Studia DVA - Klára a Bára. Vstupenky jsou v předprodeji na obci.


úno 24

Dětský maškarní rej

Spolek přátel při ZŠ Cerekvice nad Bystřicí pořádá pro všechny děti Dětský maškarní rej, který se bude konat v sobotu 24. února 2018 od 14.00 hodin v prostorách 2. stupně ZŠ (v zámku).  


úno 15

Mateřská škola Cerekvice - dočasné uzavření z důvodu nemocnosti

Oznamujeme, že z důvodu velké nemocnosti - neštovice a chřipka, bude mateřská škola Cerekvice nad Bystřicí dočasně uzavřena a to v termínu od 15.2.2018 do 23.2.2018.


úno 05

Záměr pronájmu prodejny potravin v budově Cerekvice nad Bystřicí č.p. 49

Obec Cerekvice nad Bystřicí oznamuje záměr pronájmu prodejny potravin v budově Nákupního střediska na adrese Cerekvice nad Bystřicí č.p. 49.

Popis předmětu nájmu: Zavedená prodejna potravin v centru obce, o celkové výměře 305 m2 (z toho prodejní plocha 92 m2).

Zájemci o pronájem mohou podat písemnou žádost na OÚ Cerekvice nad Bystřicí nejpozději do 14.3.2018 do 14.00 hodin

Nad rámec záměru obec Cerekvice nad Bystřicí sděluje, že vybavení objektu a část skladových zásob je možno odkoupit od původní nájemkyně.


led 26

Bezpečná doprava v obci Cerekvice nad Bystřicí

Obec Cerekvice nad Bystřicí na základě dlouhodobého plánování a podnětů občanů, připravuje projekt, který přispěje ke zvýšení bezpečnosti dopravy v obci. Bude postaven nový bezbariérový úsek chodníku, který propojí jižní část obce a její centrum. Trasa nového chodníku povede podél místní komunikace podél rybníka. K vyšší bezpečnosti dopravy také přispěje nové místo k přecházení s nasvětlením. Projekt umožní bezpečnější dosažení občanské vybavenosti a autobusových zastávek. K získání finančních prostředků, potřebných na realizaci tohoto projektu, obec připravuje podání žádosti o dotaci ve výši 95%, prostřednictvím MAS Podchlumí, z.s..


led 14

Cvičení PILATES v posilovně pod Mateřskou školou

Přijďte příjemně zakončit každou neděli na hodinu PILATES. Opětovně začínáme 14. ledna 2018 v 19.15 hodin. Vstupné 50,- Kč. Těší se na Vás Katka Fanderlíková, profesionální lektorka PILATES. Více na www.hubnischuti.cz


led 05
led 05
lis 13

Hřbitov Cerekvice nad Bystřicí - odstávka vodovodu

Oznamujeme, že z důvodu nadcházejícího zimního období a předpovědi ochlazení pod bod mrazu byl v pondělí 13.listopadu 2017 do odvolání odstaven a vypuštěn vodovod na hřbitov v Cerekvici.


říj 27

Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého kraje

Královéhradecký kraj v roce 2017 poskytl na realizaci projektu „Stavební úpravy stávající budovy SDH Třebovětice“, evidovaného pod číslem 17RRD11-0021, dotaci z dotačního fondu Královéhradeckého kraje na účel: Zvýšení akceschopnosti jednotek požární ochrany v Královéhradeckém kraji.


Novější 1