Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Dění v obci > Aktuality

Aktuality


Novější 1 3
pro 01

Adventní koncert v Kapli Zvěstování Panny Marie

V sobotu 1.12.2018 od 18 hodin se koná adventní koncert v kapli Zvěstování Panny Marie v Cerekvici nad Bystřicí. Vystoupí Kytarový betlém Matyáše Brauna pod vedením Miloše Dvořáčka.


lis 19

Česká Pošta - pobočka Cerekvice nad Bystřicí oznamuje dočasnou změnu hodin pro veřejnost

Pošta Cerekvice bude v pondělí 19.11.2018 a v úterý 20.11.2018 dočasně uzavřena.


lis 17
lis 17

Bitevní scéna - Kterak se z pirátů loupežníci stali

Spolek přátel historického šermu Svobodní Žoldnéři zve občany na  bitevní scénu, Kterak se z pirátů loupežníci stali, která se uskuteční v zámeckém parku dne 17.11.2018 od 15. hodin.  


lis 16

Odstávka vody pro hřbitov

Oznamujeme návštěvníkům hřbitova, že dne 16.11.2018 byla z důvodu nízkých teplot odstavena dodávka vody pro hřbitov.


zář 09

Cvičení PILATES v posilovně pod Mateřskou školou

Přijďte příjemně zakončit každou neděli na hodinu PILATES. Opětovně začínáme 9. září 2018 v 19.15 hodin. Vstupné 50,- Kč. Karimatku sebou. Těší se na Vás Katka Fanderlíková, profesionální lektorka PILATES. Více na www.hubnischuti.cz


zář 07

ČEZ Distribuce

Upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů v blízkosti vodičů nadzemního elektrického vedení.


čec 04

Rekonstrukce hasičské zbrojnice v Třebověticích

Hasičská zbrojnice v Třebověticích po rekonstrukci za významného přispění z dotace Ministerstva vnitra ČR - Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru a Královéhradeckého kraje. Obec Cerekvice nad Bystřicí investovala 1/6 nákladů. V sobotu 11.8.2018 proběhne slavnostní znovuotevření při příležitosti 80. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů v Třebověticích.


čec 04

Víceúčelové hřiště

Víceúčelové hřiště v Cerekvici je již plně k dispozici. Termíny můžete rezervovat na http://www.cerekvice.cz/rezervace, kde naleznete i kontaktní údaje a provozní řád.


čen 26

Obec získala dotaci na zvýšení bezpečnosti dopravy

Obec Cerekvice nad Bystřicí podala počátkem roku 2018 žádost o dotaci  k vyhlášené výzvě MAS Podchlumí. Cílem projektu je zvýšení bezpečnosti dopravy v obci, jde o výstavba trasy pro pěší a vytvoření osvětleného místa pro přecházení chodců v prostoru u hráze rybníka. Tato žádost o podporu projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0007866 s názvem Bezpečná doprava v obci Cerekvice nad Bystřicí prošla úspěšně celým procesem hodnocení a na základě doporučení Centra pro regionální rozvoj ČR  byla schválena  Řídicím orgánem IROP k financování. Dotační žádost zpracoval a nadále řídí externí dotační poradce, projektový manažer Bc. Pavel Chudý – Abc DOTACE z Hradce Králové. Projektovou dokumentaci zpracovala projekční kancelář Projektservis Jičín s.r.o.  V současné době již začíná realizační fáze projektu, kterou provede stavební firma NOVOSTAV KOMUNIKACE a.s. z Hradce Králové. Věříme, že realizace proběhne v termínu a v požadované kvalitě a přispěje ke zvýšení bezpečnosti dopravy v naší obci.


Novější 1 3