Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Dění v obci > Aktuality

Aktuality


úno 20

ČEZ Distribuce - oznámení o přerušení dodávky elektřiny

ČEZ Distribuce oznamuje plánované přerušení dodávky elektřiny dne 20.2.2018 od 7.30 do 14.30 hodin v celé části Cerekvice a v Třebověticích směrem od Cerekvice po silniční most.


úno 15

Mateřská škola Cerekvice - dočasné uzavření z důvodu nemocnosti

Oznamujeme, že z důvodu velké nemocnosti - neštovice a chřipka, bude mateřská škola Cerekvice nad Bystřicí dočasně uzavřena a to v termínu od 15.2.2018 do 23.2.2018.


úno 05

Záměr pronájmu prodejny potravin v budově Cerekvice nad Bystřicí č.p. 49

Obec Cerekvice nad Bystřicí oznamuje záměr pronájmu prodejny potravin v budově Nákupního střediska na adrese Cerekvice nad Bystřicí č.p. 49.

Popis předmětu nájmu: Zavedená prodejna potravin v centru obce, o celkové výměře 305 m2 (z toho prodejní plocha 92 m2).

Zájemci o pronájem mohou podat písemnou žádost na OÚ Cerekvice nad Bystřicí nejpozději do 14.3.2018 do 14.00 hodin

Nad rámec záměru obec Cerekvice nad Bystřicí sděluje, že vybavení objektu a část skladových zásob je možno odkoupit od původní nájemkyně.


led 26

Bezpečná doprava v obci Cerekvice nad Bystřicí

Obec Cerekvice nad Bystřicí na základě dlouhodobého plánování a podnětů občanů, připravuje projekt, který přispěje ke zvýšení bezpečnosti dopravy v obci. Bude postaven nový bezbariérový úsek chodníku, který propojí jižní část obce a její centrum. Trasa nového chodníku povede podél místní komunikace podél rybníka. K vyšší bezpečnosti dopravy také přispěje nové místo k přecházení s nasvětlením. Projekt umožní bezpečnější dosažení občanské vybavenosti a autobusových zastávek. K získání finančních prostředků, potřebných na realizaci tohoto projektu, obec připravuje podání žádosti o dotaci ve výši 95%, prostřednictvím MAS Podchlumí, z.s..


lis 13

Hřbitov Cerekvice nad Bystřicí - odstávka vodovodu

Oznamujeme, že z důvodu nadcházejícího zimního období a předpovědi ochlazení pod bod mrazu byl v pondělí 13.listopadu 2017 do odvolání odstaven a vypuštěn vodovod na hřbitov v Cerekvici.


bře 09

Zkušební provoz posilovny v Cerekvici

Oznamujeme občanům, že od 9.3.2017 je ve zkušebním provozu otevřena posilovna v suterénu pod mateřskou školkou. Posilovna je prozatím otevřena každý čtvrtek od 18.00 do 20.00 hodin. Ve zkušebním provozu se neplatí vstupné. Vstup je přední brankou školky a dále pak obejít školku vlevo a sejít zezadu dolů.