Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Dění v obci > Aktuality

Aktuality


led 01

Nabídka pracovního místa na pozici učitele v mateřské škole

Nabídka pracovního místa na pozici učitele v mateřské škole

Základní škola a mateřská škola Cerekvice nad Bystřicí nabízí od 1.1.2021 volné pracovní místo na pozici učitele v mateřské škole.


lis 30
lis 20

Voda na hřbitov - odstavení.

Oznamujeme, že z důvodu nadcházejícího zimního období a předpovědi ochlazení pod bod mrazu byl v pátek 20. listopadu 2020 do odvolání odstaven a vypuštěn vodovod na hřbitov v Cerekvici.


lis 18

Obnova autobusové dopravy

V souvislosti s návratem žáků prvních a druhých ročníků do základních škol v celé České republice, dochází v Královéhradeckém kraji od středy 18. 11. 2020 k obnovení všech spojů autobusové dopravy.


říj 01
čec 02

Nové telefonní číslo České Pošty v Cerekvici

Česká pošta, pobočka v Cerekvici nad Bystřicí má od 1.7.2020 nové telefonní číslo 954 250 777.


bře 18

Sběrná místa pro tříděný komunální odpad

Sběrná místa pro tříděný komunální odpad - na webových stránkách obce nyní přehledná interaktivní mapa s podbrobnými informacemi:https://www.cerekvice.cz/sberna-mista

čec 04

Rekonstrukce hasičské zbrojnice v Třebověticích

Hasičská zbrojnice v Třebověticích po rekonstrukci za významného přispění z dotace Ministerstva vnitra ČR - Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru a Královéhradeckého kraje. Obec Cerekvice nad Bystřicí investovala 1/6 nákladů. V sobotu 11.8.2018 proběhne slavnostní znovuotevření při příležitosti 80. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů v Třebověticích.


čec 04

Víceúčelové hřiště

Víceúčelové hřiště v Cerekvici je již plně k dispozici. Termíny můžete rezervovat na http://www.cerekvice.cz/rezervace, kde naleznete i kontaktní údaje a provozní řád.


led 26

Bezpečná doprava v obci Cerekvice nad Bystřicí

Obec Cerekvice nad Bystřicí na základě dlouhodobého plánování a podnětů občanů, připravuje projekt, který přispěje ke zvýšení bezpečnosti dopravy v obci. Bude postaven nový bezbariérový úsek chodníku, který propojí jižní část obce a její centrum. Trasa nového chodníku povede podél místní komunikace podél rybníka. K vyšší bezpečnosti dopravy také přispěje nové místo k přecházení s nasvětlením. Projekt umožní bezpečnější dosažení občanské vybavenosti a autobusových zastávek. K získání finančních prostředků, potřebných na realizaci tohoto projektu, obec připravuje podání žádosti o dotaci ve výši 95%, prostřednictvím MAS Podchlumí, z.s..