Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25
Zpravodaj 2/2023
26 27 28 29 30

Fulltextové vyhledávání

Informační SMS

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Diskuse > Základní škola a mateřská škola v Cerekvice nad Bystřicí

Základní škola a mateřská škola v Cerekvice nad Bystřicí




Komentáře

Přidat komentář
  • 11. 1. 2021 15:42
    Nazlobená maminka
    Roušky v MŠ

    Vysvětlete mi někdo, proč paní starostová Tobolková nenosí v prostorách MŠ roušku, když vyzvedává vnuky. Jako např. dnes 11.1 2021 v 15.00 hod. Viděno několika rodiči. Nastupuje 3 vlna epidemie, děti posíláte ze školky po dvou vysmrkáních a tohle je v pořádku? Kdo to bude řešit? Paní Bergmanová, pan Ing. Ježek nebo pan Tobolka osobně? A hlavně nechci slyšet, že si roušku sundala u dveří.


  • 11. 1. 2021 19:53
    Aneta Kubíková
    Re: Roušky v MŠ

    Dobrý den, paní Tobolková vstoupila do budovy s nasazenou rouškou nejen za účelem vyzvednutí svých vnuků, ale i vyřešení osobních záležitostí spojených s jejich docházkou do MŠ. Paní Tobolková se zdržovala pouze ve vstupní hale, tudíž u východu z MŠ. Zda si poté z jakýkoliv důvodů sejmula roušku, už jsem si nevšimla. V opačném případě by byla samozřejmě upozorněna a vyzvána k opětovnému nasazení roušky. Mrzí mě to, ale v současné době není v naší moci kontrolovat do poslední chvíle zodpovědnost dospělých lidí. Děkuji za pochopení a věřím, že se již podobné situace nebudou opakovat.


  • 13. 1. 2021 17:57
    Milan Tobolka -starosta
    Re: Roušky v MŠ

    Dobrý den,
    dovolím si reagovat na tento příspěvek do diskuze pod který se bohužel "Nazlobená maminka" nepodepsala a není tedy jasné zda si za svým názorem opravdu stojí.
    Pan Tobolka to s paní Tobolkovou vyřešil osobně domluvou.
    Paní Tobolková se omlouvá, že si při oblékání vnuků sundala roušku. V této době nebyl nikdo další v její blízkosti. Sundala si ji u dveří, kdy nikam dále do budovy MŠ nevstoupila.


  • 22. 7. 2015 20:58
    Martina
    Školka

    Dobrý den
    Rádi by jsme věděli kdy se změní kuchařky,na odběr jídla se přihlásili tři lide,je to známka to ho že se tam moc dobře nevaří.


  • 24. 7. 2015 16:57
    Z. Stejskal - místostarosta - Moderátor
    Re: Školka

    Dobrý den,
    personální změny ve školní kuchyni jsou plně v kompetenci ředitele školy, jemuž Vaši připomínku postupujeme. V současné době jsme nezaznamenali žádné stížnosti na kvalitu stravování, nicméně pokud máte nějaké konkrétnější poznatky či připomínky, zastavte se k projednání osobně na obec nebo ke konci prázdnin k řediteli školy.


  • 26. 8. 2014 22:16
    Slámová
    školka

    Dobrý den,chtěla bych poděkovat za prodloužení pracovní doby ve školce a za provoz o hlavních prázdninách.


  • 2. 9. 2014 18:10
    Zdeněk Stejskal - místostarosta - Moderátor
    Re: školka

    Dobrý den paní Slámová,
    Vaše poděkování předáme vedení a zaměstnancům školy. Hezký den.


  • 20. 6. 2014 10:52
    Dospělová (Voborníkovi)
    školka

    Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat místní MŠ a jejímu personálu za nádhernou akci „Rozloučení s předškoláky“. Akce se moc povedla, předškoláci byli úžasní a moc šikovní. V jejich vystoupení se odrazila hlavně práce našich p. učitelek. Ráda bych tímto poděkovala všem učitelkám MŠ za jejich práci po dobu 3 let, kdy náš syn navštěvoval MŠ. Jsem moc ráda, že se zde v MŠ projevuje individuální přístup ke každému dítěti, alespoň já jsem se s tím setkala. Děkuji tímto všem učitelkám MŠ, zejména paní učitelce Zdeně Pokorné. Poděkování směřuji i k Obecnímu úřadu, který se na akci také podílel.


  • 20. 6. 2014 17:19
    Zdeněk Stejskal - místostarosta - Moderátor
    Re: školka

    Dobrý den paní Dospělová, nesmírně nás potěšilo Vaše poděkování které s radostí předáme i učitelkám mateřské školy. Z. Stejskal


  • 14. 4. 2014 17:07
    Vozárová-Vašková
    školka

    Dobrý den,mám dotaz,zda by nebylo možné prodloužit provozní dobu v mš a to do 16.00h.
    Zároveň chci poděkovat za upravenou ranní provozní dobu od 6.15h.Plně tuto ranní čtvrthodinku využívám ke včasnému příjezdu do zaměstnání.
    Děkuji Vašková


  • 16. 4. 2014 18:04
    Zdeněk Stejskal - místostarosta
    Re: školka

    Dobrý den, poděkování za vstřícnost patří především personálu školky a školy. Prodloužení provozní doby odpoledne bude řešeno školou ve spolupráci se školskou radou v závislosti na posouzení fondu pracovní doby zaměstnanců školky, jak jsem již, myslím, uváděl v předchozí diskusi. Pokud by došlo k nějakým změnám, nedojde k nim ale dříve než od dalšího školního roku. Děkujeme za pochopení. Z. Stejskal


  • 7. 3. 2014 23:40
    Eflerová
    ŠKOLA

    Dobrý den,
    chci pochválit paní učitelku Duchońovou ,která je moc hodná a má velmi dobrý přístup k prvnáčkům, má s nimi trpělivost a vždy je k nim moc vlídná a usměvavá..Totéž stejná pochvala pro paní učitelku Domkářovou ,chvála jim a díky i za komunikaci s rodiči na úrovní děkuji Eflerová


  • 14. 3. 2014 17:40
    Obec Cerekvice - Z. Stejskal - Místostarosta
    Re: ŠKOLA

    Děkujeme, obě pochvaly a náměty, jak pro školku, tak pro školu, budou předány řediteli školy.


  • 7. 3. 2014 23:14
    Eflerová
    ŠKOLKA

    Mám pochvalu pro paní učitelky, Pokornou a Skipalovou ze školky,které mají svojí práci jako poslání.Je dobře,že jsou takto akční a snaží se děti k něčemu vést/flétna, dramatický kroužek/V pondělí byla hodina dramatického kroužku volně přístupná jak pro rodiče,které tam své děti mají i které se přišli jen podívat.Jako maminka jsem byla nadšená ,jak to děti baví-úžasné co i na takhle malé vesničce mohou děti získat.Také bych uvítala profesní přístup vedoucí učitelky,nebot nesrounalostí a potížím se dá předejít/prázdniny,rozpis plateb-nebudeme rozměnovat ani vracet=přesný částky/ děkuji Eflerová


  • 28. 2. 2014 21:29
    Slámová
    školka

    Prodloužení pracovní doby.Lepší informace o provozu o jarních a letních prázdninách,aby nedošlo k milným informacím,jako doposud.Děkuji Slámová


  • 7. 3. 2014 17:49
    Obec Cerekvice n. B.
    Re: školka

    Dobrý den,
    ve věci informovanosti rodičů bylo mezi obcí, školskou radou a ředitelem školy domluveno, že v prvním pololetí 2014 vzniknou písemná pravidla ke zveřejňování informací pro rodiče a to zejména z důvodu informovanosti o provozu v době všech prázdnin. Informace budou zveřejněny na webových stránkách školy a obce. Ve věci rozšíření provozní doby školky probíhá posouzení možností školky ve vztahu k délce a fondu pracovní doby personálu školky.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů