Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Dění v obci > Aktuality

Aktuality


zář 29

Oslava 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky

Obec Cerekvice nad Bystřicí Vás zve na oslavu 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky, jejíž součástí bude odhalení památníku našemu rodáku, pilotu RAF za II. Světové války, panu plukovníku Rudolfu Holečkovi.

Zároveň se uskuteční symbolické vinobraní z odnoží nejstarší vinné révy na světě vysazené v roce 2015 u kaple Zvěstování Panny Marie.

Kdy: v sobotu dne 29. září 2018 od 14.00 hodin

Kde: v areálu zámku a zámeckého parku v Cerekvici nad Bystřicí č.p.1


zář 14

ČEZ Distribuce - odečty elektroměrů

Pracovníci společnosti ČEZ Distribuce budou v naši obci provádět odečty elektroměrů v termínu od 14.9.2018 do 1.10.2018.


čec 04

Rekonstrukce hasičské zbrojnice v Třebověticích

Hasičská zbrojnice v Třebověticích po rekonstrukci za významného přispění z dotace Ministerstva vnitra ČR - Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru a Královéhradeckého kraje. Obec Cerekvice nad Bystřicí investovala 1/6 nákladů. V sobotu 11.8.2018 proběhne slavnostní znovuotevření při příležitosti 80. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů v Třebověticích.


čec 04

Víceúčelové hřiště

Víceúčelové hřiště v Cerekvici je již plně k dispozici. Termíny můžete rezervovat na http://www.cerekvice.cz/rezervace, kde naleznete i kontaktní údaje a provozní řád.


bře 02

Nalezené klíče

Dne 2.3.2018 byl v prostoru nádraží v Cerekvici nalezen svazek klíčů se šňůrkou s nápisem Havana Club. Klíče jsou uloženy na Obecním úřadě v Cerekvici n.B.  


led 26

Bezpečná doprava v obci Cerekvice nad Bystřicí

Obec Cerekvice nad Bystřicí na základě dlouhodobého plánování a podnětů občanů, připravuje projekt, který přispěje ke zvýšení bezpečnosti dopravy v obci. Bude postaven nový bezbariérový úsek chodníku, který propojí jižní část obce a její centrum. Trasa nového chodníku povede podél místní komunikace podél rybníka. K vyšší bezpečnosti dopravy také přispěje nové místo k přecházení s nasvětlením. Projekt umožní bezpečnější dosažení občanské vybavenosti a autobusových zastávek. K získání finančních prostředků, potřebných na realizaci tohoto projektu, obec připravuje podání žádosti o dotaci ve výši 95%, prostřednictvím MAS Podchlumí, z.s..


bře 09

Zkušební provoz posilovny v Cerekvici

Oznamujeme občanům, že od 9.3.2017 je ve zkušebním provozu otevřena posilovna v suterénu pod mateřskou školkou. Posilovna je prozatím otevřena každý čtvrtek od 18.00 do 20.00 hodin. Ve zkušebním provozu se neplatí vstupné. Vstup je přední brankou školky a dále pak obejít školku vlevo a sejít zezadu dolů.