Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Fulltextové vyhledávání

Informační SMS

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Diskuse > Základní škola a mateřská škola v Cerekvice nad Bystřicí

Základní škola a mateřská škola v Cerekvice nad Bystřicí
Komentáře

Přidat komentář
 • 11. 1. 2021 15:42
  Nazlobená maminka
  Roušky v MŠ

  Vysvětlete mi někdo, proč paní starostová Tobolková nenosí v prostorách MŠ roušku, když vyzvedává vnuky. Jako např. dnes 11.1 2021 v 15.00 hod. Viděno několika rodiči. Nastupuje 3 vlna epidemie, děti posíláte ze školky po dvou vysmrkáních a tohle je v pořádku? Kdo to bude řešit? Paní Bergmanová, pan Ing. Ježek nebo pan Tobolka osobně? A hlavně nechci slyšet, že si roušku sundala u dveří.


 • 11. 1. 2021 19:53
  Aneta Kubíková
  Re: Roušky v MŠ

  Dobrý den, paní Tobolková vstoupila do budovy s nasazenou rouškou nejen za účelem vyzvednutí svých vnuků, ale i vyřešení osobních záležitostí spojených s jejich docházkou do MŠ. Paní Tobolková se zdržovala pouze ve vstupní hale, tudíž u východu z MŠ. Zda si poté z jakýkoliv důvodů sejmula roušku, už jsem si nevšimla. V opačném případě by byla samozřejmě upozorněna a vyzvána k opětovnému nasazení roušky. Mrzí mě to, ale v současné době není v naší moci kontrolovat do poslední chvíle zodpovědnost dospělých lidí. Děkuji za pochopení a věřím, že se již podobné situace nebudou opakovat.


 • 13. 1. 2021 17:57
  Milan Tobolka -starosta
  Re: Roušky v MŠ

  Dobrý den,
  dovolím si reagovat na tento příspěvek do diskuze pod který se bohužel "Nazlobená maminka" nepodepsala a není tedy jasné zda si za svým názorem opravdu stojí.
  Pan Tobolka to s paní Tobolkovou vyřešil osobně domluvou.
  Paní Tobolková se omlouvá, že si při oblékání vnuků sundala roušku. V této době nebyl nikdo další v její blízkosti. Sundala si ji u dveří, kdy nikam dále do budovy MŠ nevstoupila.


 • 22. 7. 2015 20:58
  Martina
  Školka

  Dobrý den
  Rádi by jsme věděli kdy se změní kuchařky,na odběr jídla se přihlásili tři lide,je to známka to ho že se tam moc dobře nevaří.


 • 24. 7. 2015 16:57
  Z. Stejskal - místostarosta - Moderátor
  Re: Školka

  Dobrý den,
  personální změny ve školní kuchyni jsou plně v kompetenci ředitele školy, jemuž Vaši připomínku postupujeme. V současné době jsme nezaznamenali žádné stížnosti na kvalitu stravování, nicméně pokud máte nějaké konkrétnější poznatky či připomínky, zastavte se k projednání osobně na obec nebo ke konci prázdnin k řediteli školy.


 • 26. 8. 2014 22:16
  Slámová
  školka

  Dobrý den,chtěla bych poděkovat za prodloužení pracovní doby ve školce a za provoz o hlavních prázdninách.


 • 2. 9. 2014 18:10
  Zdeněk Stejskal - místostarosta - Moderátor
  Re: školka

  Dobrý den paní Slámová,
  Vaše poděkování předáme vedení a zaměstnancům školy. Hezký den.


 • 20. 6. 2014 10:52
  Dospělová (Voborníkovi)
  školka

  Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat místní MŠ a jejímu personálu za nádhernou akci „Rozloučení s předškoláky“. Akce se moc povedla, předškoláci byli úžasní a moc šikovní. V jejich vystoupení se odrazila hlavně práce našich p. učitelek. Ráda bych tímto poděkovala všem učitelkám MŠ za jejich práci po dobu 3 let, kdy náš syn navštěvoval MŠ. Jsem moc ráda, že se zde v MŠ projevuje individuální přístup ke každému dítěti, alespoň já jsem se s tím setkala. Děkuji tímto všem učitelkám MŠ, zejména paní učitelce Zdeně Pokorné. Poděkování směřuji i k Obecnímu úřadu, který se na akci také podílel.


 • 20. 6. 2014 17:19
  Zdeněk Stejskal - místostarosta - Moderátor
  Re: školka

  Dobrý den paní Dospělová, nesmírně nás potěšilo Vaše poděkování které s radostí předáme i učitelkám mateřské školy. Z. Stejskal


 • 14. 4. 2014 17:07
  Vozárová-Vašková
  školka

  Dobrý den,mám dotaz,zda by nebylo možné prodloužit provozní dobu v mš a to do 16.00h.
  Zároveň chci poděkovat za upravenou ranní provozní dobu od 6.15h.Plně tuto ranní čtvrthodinku využívám ke včasnému příjezdu do zaměstnání.
  Děkuji Vašková


 • 16. 4. 2014 18:04
  Zdeněk Stejskal - místostarosta
  Re: školka

  Dobrý den, poděkování za vstřícnost patří především personálu školky a školy. Prodloužení provozní doby odpoledne bude řešeno školou ve spolupráci se školskou radou v závislosti na posouzení fondu pracovní doby zaměstnanců školky, jak jsem již, myslím, uváděl v předchozí diskusi. Pokud by došlo k nějakým změnám, nedojde k nim ale dříve než od dalšího školního roku. Děkujeme za pochopení. Z. Stejskal


 • 7. 3. 2014 23:40
  Eflerová
  ŠKOLA

  Dobrý den,
  chci pochválit paní učitelku Duchońovou ,která je moc hodná a má velmi dobrý přístup k prvnáčkům, má s nimi trpělivost a vždy je k nim moc vlídná a usměvavá..Totéž stejná pochvala pro paní učitelku Domkářovou ,chvála jim a díky i za komunikaci s rodiči na úrovní děkuji Eflerová


 • 14. 3. 2014 17:40
  Obec Cerekvice - Z. Stejskal - Místostarosta
  Re: ŠKOLA

  Děkujeme, obě pochvaly a náměty, jak pro školku, tak pro školu, budou předány řediteli školy.


 • 7. 3. 2014 23:14
  Eflerová
  ŠKOLKA

  Mám pochvalu pro paní učitelky, Pokornou a Skipalovou ze školky,které mají svojí práci jako poslání.Je dobře,že jsou takto akční a snaží se děti k něčemu vést/flétna, dramatický kroužek/V pondělí byla hodina dramatického kroužku volně přístupná jak pro rodiče,které tam své děti mají i které se přišli jen podívat.Jako maminka jsem byla nadšená ,jak to děti baví-úžasné co i na takhle malé vesničce mohou děti získat.Také bych uvítala profesní přístup vedoucí učitelky,nebot nesrounalostí a potížím se dá předejít/prázdniny,rozpis plateb-nebudeme rozměnovat ani vracet=přesný částky/ děkuji Eflerová


 • 28. 2. 2014 21:29
  Slámová
  školka

  Prodloužení pracovní doby.Lepší informace o provozu o jarních a letních prázdninách,aby nedošlo k milným informacím,jako doposud.Děkuji Slámová


 • 7. 3. 2014 17:49
  Obec Cerekvice n. B.
  Re: školka

  Dobrý den,
  ve věci informovanosti rodičů bylo mezi obcí, školskou radou a ředitelem školy domluveno, že v prvním pololetí 2014 vzniknou písemná pravidla ke zveřejňování informací pro rodiče a to zejména z důvodu informovanosti o provozu v době všech prázdnin. Informace budou zveřejněny na webových stránkách školy a obce. Ve věci rozšíření provozní doby školky probíhá posouzení možností školky ve vztahu k délce a fondu pracovní doby personálu školky.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů